28,09,2023

Gjendet i pajetë turisti anglez në një hotel në Tiranë

Must Read
I vdekuri anglez duke u bartur

Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie dhe bëhet e ditur se ata nuk kanë konstatuar shenja dhunë në trupin e viktimës.

Sipas ekspertizës së mjekësisë ligjore, vdekja e tij ka qenë natyrale, pasi turisti anglez vuante nga epilepsia.

Turisti anglez, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ishte me profesion inxhinier dhe prej 4 ditësh ndodhej në Shqipëri.

The post Gjendet i pajetë turisti anglez në një hotel në Tiranë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img