Uncategorized

30 nxënës shkojnë në ekskursion në Valbonë, me një furgon 8 vendesh (VIDEO)


Publikuar më:


Mesa duket ajo ngjarje e rëndë nuk i ka ndërgjegjësuar shoferët e furgonave apo autobusëve, pasi marrin pasagjerë jashtë normales.

Kjo video e filmuar në Valbonë tregon shumë nxënës, mbi 30 që kanë shkuar ekskursion, të cilët kanë hipur në një furgon që mban jo më shumë se 8 veta brenda.

Nxënësit shfaqen duke dalë një e nga një dhe radha nuk ka fund, njëri prej tyre i shqetësuar për këtë e ka pyetur shoferin sesa merr furgoni dhe përgjigja e tij është tetë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=gFLyyDo8Z84?feature=oembed&w=640&h=480]

The post 30 nxënës shkojnë në ekskursion në Valbonë, me një furgon 8 vendesh (VIDEO) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top