17,04,2024

Flet Anisa mes lotëve: Nuk jam penduar për videon me Shukriun (VIDEO)

Must Read

Në një moment ajo nuk kursen as lotët teka thotë se gjithçka e ka realizuar pas presioneve që i vinin nga Xhelili.

“Ndihesha nën presionin e fjalëve të tij dhe asaj çfarë ai kërkonte ndaj meje. Kjo ka qenë e vetmja arsye, s`ka patur as arsye politike dhe as çështje parash. Unë jam ndier nën presion”.

“Unë kërkoj që të largohem nga Dibra dhe nga Shqipëria. Nuk ka më kuptim të rri këtu se nuk kam siguri”.

“Pas videos skam dalë nga shtëpia. Nuk jam penduar që e kam bërë videon”, ka thënë vajza.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=YAUqmv0l_FQ?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Flet Anisa mes lotëve: Nuk jam penduar për videon me Shukriun (VIDEO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img