21,05,2024

Sarandë, zbulohen 9841 rrënjë kanabis

Must Read

 

Në fshatin Ninat (Bashkia Konispol) janë asgjësuar 5841 rrënjë, ndërsa në fshatin Livadhja janë gjetur dhe asgjësuar 4000 rrënjë (të mbjella në vendin e quajtur “Kalaja e Ali Pashës”).

U bë asgjësimi i tyre me djegie.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e kultivuesve.

The post Sarandë, zbulohen 9841 rrënjë kanabis appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img