Uncategorized

​Edhe sonte “digjet” Ivanovi


Publikuar më:


 

Disa prej tyre duke shprehur zemërimin e tyre, kanë shkelur edhe hirin e fotografisë djegur nga Ivanovi.

Protestat e lëvizjes “Protestoj”, po mbahen edhe sonte para Prokurorisë Speciale Publike, në mbështetje të prokurorëve dhe Katica Janevës.

Protesta e sotme në Shkup ka hyrë në ditën e 13-të me radhë kundër Ivanovit.

Kundër presidentit maqedonas po protestohet edhe në Tetovë.

The post ​Edhe sonte “digjet” Ivanovi appeared first on Lajminet.

Comments
To Top