25,05,2024

Fshehu 11 kg kanabis në kasolle, pranga 21-vjeçarit

Must Read

Eniglon  Meko, banues në fshatin  Boshanj, Ersekë, kishte fshehur në një kasolle (pronë e tij)  në afërsi  të banesës, 11  kg e  172 gramë, lëndë  narkotike  e dyshuar  si kanabis sativa, një automjet  tip “BMW” me targa AA 990 FI dhe një aparat  celular.

Materialet  i kaluan Prokurorisë të Rrethit  Gjyqësor  Korçë, për veprën penale: “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” parashikuar nga  neni 283/1  i Kodit Penal.

 

The post Fshehu 11 kg kanabis në kasolle, pranga 21-vjeçarit appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img