Uncategorized

​Banorët e Kumanovës të dëshpëruar nga premtimet boshe


Publikuar më:


Kumanove

Banorët e këtyre zonave shprehen të zhgënjyer nga premtimet boshe të politikanëve, të cilët kur ka zgjedhje premtojnë rregullimin e infrastrukturës, por një gjë e tillë nuk ndodh asnjëherë.

Pavarësisht premtimeve, banorët e këtyre lagjeve vazhdojnë të ecin nëpër rrugë me baltë dhe ujëra të zeza, shkruan AM, transmeton KosovaPress.

The post ​Banorët e Kumanovës të dëshpëruar nga premtimet boshe appeared first on Lajminet.

Comments
To Top