13,06,2024

Ja kush është zjarrëfiksi që vrau të vëllain(Foto)

Must Read
Afrim Kallari, personi që dyshohet se vrau vëllanë

Ngjarja ndodhi gjatë pasdites në zonën e Valisit në Tiranë. Afrim Kallari është prej vitesh punonjës zjarrfikëseje në njësinë e Kombinatit.

Motiv i vrasjes raportohet të jetë një konflikt pronësie. Pas krimit, autori u dorëzuar në Komisariatin Nr.5 të kryeqytetit, raportojnë mediat tiranase.

Policia sekuestroi armën e krimit (çifte) dhe po vijon hetimet për të zbardhur ngjarjen.

Mësohet se gjatë marrjes në [yetje nga policia, babai i dy vëllezërve tha se nuk ka patur dijeni për një përshkallëzim të konfliktit të pronësisë që dy vëllezërit kanë patur me njëri-tjetrin.

Vrasja mësohet se ka ndodhur në në vendin e punës së viktimës, Ermir Kallarit, i cili punonte si roje pranë një objekti të Universitetit Bujqësor të Tiranës, në fshatin Alias, në dalje të Kamzës.

1

The post Ja kush është zjarrëfiksi që vrau të vëllain(Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img