Uncategorized

​12 të arrestuar dhe një i lënduar në protestën e mbrëmshme në Shkup (Foto/Video)


Publikuar më:


Kjo protestë u nis kundër vendimit të presidentit Gjorgje Ivanov i cili amniston politikanët e dyshuar për vepra kriminale.

aa

Protesta eskaloi gjatë orëve të mbrëmjes ku protestuesit demoluan zyrën popullore të Presidencës dhe Ministrisë së Drejtësisë.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-F9GAqc5dsc?feature=oembed&w=640&h=360]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=DfOujMleBSA?feature=oembed&w=640&h=360]

The post ​12 të arrestuar dhe një i lënduar në protestën e mbrëmshme në Shkup (Foto/Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top