23,02,2024

Gllogoc, babai i bie me çekan djalit

Must Read

qekaniii

Policia e Kosovës raporton për një përleshje që ka ndodhur mes një prindi dhe djalit të tij në komunën e Gllogocit.

Gjatë rrahjes, prindi ka goditur me një çekan djalin e tij duke i shkaktuar lëndime trupore. I njëjti sipas raportit të policisë së Kosovës është dërguar për tretman mjekësor.

Ndërsa, me urdhër të prokurorit policia njofton se që të dy janë dërguar në mbajtje.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur dje pasdite./KosovaPress/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img