22,06,2024

Video shokuese: 3-vjeçari i traumatizuar nga dhuna, godet veten me grushte

Must Read

Ditën që është dhunuar fëmija 3 vjeçar ka përjetuar një gjendje të rëndë psikologjike. Pamjet që emisioni ‘Stop’ transmetoi sonte janë më trishtuese.

Në orën 03:00 pas mesnate fëmija është ngritur duke goditur kokën me grushte. Pamjet e rënda janë filmuar me celular nga babai i fëmijës, ai që denoncoi gjithë këtë skandal. Fëmija duket se po përjeton makthe dhe është në gjendje të rëndë psikologjike. Është e ëma që mundohet ta qetësojë, por që nga sa është transmetuar në këtë video, nuk ia ka arritur dot.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=0uCJnRfL7Xo?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Video shokuese: 3-vjeçari i traumatizuar nga dhuna, godet veten me grushte appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img