02,12,2023

Sherr në qendër të Firencez, plagoset rëndë një shqiptar

Must Read
Policia italiane, foto ilustrim

Shqiptari u godit nga një person i pa identifikuar me thikë në njërën dorë dhe në gjoks. Prerja është e thellë, duke përbërë kështu kërcënim për jetën.

I pari që shpëtoi shqiptarin dhe që thirrin ndihmën e shpejtë ishte një punonjës i një hoteli pranë vendngjarjes, raporton panorama.

Mediat italiane raportojnë se në sherr janë përfshirë të paktën dhe tre persona të tjerë që u larguan para mbërritjes së policisë.

Policia italiane ka nisur hetimet për zbulimin e personave të përfshirë në sherr dhe autorin e plagosjes si dhe rrethanat e kësaj përplasjeje.

The post Sherr në qendër të Firencez, plagoset rëndë një shqiptar appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img