Sport

ZYRTARE: PSG transferon një super futbollist për 45 milionë euro (FOTO)


Publikuar më:


Wolfsburg ka konfirmuar shitjen e Julian Draxler në Paris Saint-Germain.

Mesfushori gjerman ka nënshkruar kontratë për katër vjet e gjysmë në Parc des Princes.

Kampioni i Ligue 1 do të paguajë menjëherë 35 milionë euro për ish yllin e Schalke 04, përcjell “lajmi.net”.

Por, PSG do të paguajë edhe 10 milionë euro shtesë në bonuesë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top