Uncategorized

Zhduket 15-vjeçarja shqiptare, nëna e denoncon në polici


Publikuar më:


Policia

 

Denoncimi në polici është bërë nga e ëma e vajzës, pasi sipas saj 15-vjeçarja me iniciale E.S është larguar nga shtëpia e saj në datën 21 qershor.

Blutë e qytetit të Durrësit po punojnë për zbardhjen e rrethanave të largimit të vajzës dhe për identifikimin e vendndodhjes së saj.

The post Zhduket 15-vjeçarja shqiptare, nëna e denoncon në polici appeared first on Lajminet.

Comments
To Top