Uncategorized

Vuçiq: Serbia, ushtarakisht neutrale


Publikuar më:


Aleksandar Vuciq

Sipas mediave serbe, pikëpamjet e zyrtarëve në takim u konvergjuan në një numër çështjesh të interesit të përbashkët për të dyja vendet, transmeton KosovaPress.

Kryeministri serb dhe zyrtarët e Federatës Ruse diskutuan për mënyrat për përmirësimin e marrëdhënieve politike, veçanërisht në kuadër të parlamenteve dhe në bashkëpunimin ekonomik.

The post Vuçiq: Serbia, ushtarakisht neutrale appeared first on Lajminet.

Comments
To Top