Uncategorized

Vlorë: Kapet një peshkaqen, i gjatë 4 metra (FOTO)


Publikuar më:


 

Peshkaqeni prej më tepër se 400 kilogramë dhe 4 metra i gjatë u kap mëngjesin e sotëm rreth 200 metra larg gjirit të Gramës.

Sipas peshkatarëve, përmasat e tij kanë bërë që të hasnin vështirësi për ta hipur në varkë.

Sipas “News 24” peshkaqeni është ndër më të mëdhenjtë që është kapur deri tani në brigjet e Vlorës.

The post Vlorë: Kapet një peshkaqen, i gjatë 4 metra (FOTO) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top