Uncategorized

Vlorë, asgjësohen mbi 1 mijë bimë kanabis


Publikuar më:


Kanabis Sativa

Sipas një njoftimi për shtyp të drejtorisë lokale të policisë, lartësia e bimëve varionte nga 20 deri në 40 cm. Asgjësimi i tyre u bë me anë të djegies.

Autoritetet lokale njoftojnë se po punojnë ndërkohë për identifikimin dhe kapjen e kultivuesve.

The post Vlorë, asgjësohen mbi 1 mijë bimë kanabis appeared first on Lajminet.

Comments
To Top