15,06,2024

Tiranë, vëllai vret vëllanë me çifte

Must Read
Lajmi i fundit

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i Policisë

Më datë 02.06.2016, ora 16:25, në Valias të vjetër, në rrugën e Rinasit, shtetasi Afrim Kallari, i datëlindjes 1979, ka vrarë me armë zjarri “çifte”, vëllain e tij E.Kallari,  1980.  Autori u kap dhe u shoqerua në Komisariatin Nr.5. Punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

The post Tiranë, vëllai vret vëllanë me çifte appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img