Uncategorized

Vetëvrasje në Kumanovë


Publikuar më:


Vetevrasja/ Ilustrim

Policia ka kryer ekspertizë dhe konfirmoi se bëhet fjalë për vetëvrasje të një kumanovari 62-vjeçar me iniciale L.M.

The post Vetëvrasje në Kumanovë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top