Show Biz

Veshjet e kushtueshme të vajzës tre muajsh të Mozzik dhe Loredana


Publikuar më:


Mozzik dhe Loredana që nga koha kur janë bërë prindër për herë të parë, janë treguar mjaft të përkushtuar ndaj familjes së tyre të vogël. 

Vogëlushja Hana që tani po gëzon një jetë luksoze, prindërit e saj po e mbushin me dhurata dhe veshje të kushtueshme.Së fundi, Loredana dhe Mozzik kanë blerë rroba për Hanën tre muajshe që kapin çmime marramendëse. Vetëm këpucët e markës Gucci kapin vlerën e 150 euro ndërsa pallto e re e po të njëjtës markë i u ka kushtuar rreth 877 euro.

Ndryshe, prindërit e ri po vazhdojnë angazhimet e tyre në muzikë

To Top