Uncategorized

Vdekja e gruas së futbollistit, mjeku: Nuk duhej të isha unë në tavolinën e të akuzuarit!


Publikuar më:


Alban-Hoxha-Dorjana-Haka

Vetë mjeku tha se raste të tilla njihen nga shkenca dhe se vajza kishte dalë pa komplikacione nga materniteti.

“Ndiej keqardhje për ngjarjen dhe për humbjen që kanë pësuar familjarët, por nuk jam unë shkaktar i saj. E ndjera ka dalë shumë mirë nga operacioni dhe komplikacioni i saj është krijuar disa ditë më pas. Janë komplikacione që njihen nga shkenca. Unë nuk duhej të isha në tavolinën e të akuzuarit”, u shpreh Rexhepi.

Prokuroria e Tiranës i akuzon mjekët se vdekja e Hakës ka ardhur si pasojë e neglizhencës së mjekëve.

The post Vdekja e gruas së futbollistit, mjeku: Nuk duhej të isha unë në tavolinën e të akuzuarit! appeared first on Lajminet.

Comments
To Top