Show Biz

Unikkatil dhe Mozzik “kallin” Shqiptarinë e “dridhin” Serbinë me këngën e re


Publikuar më:


Dy reperët kosovarë, Unikkatil dhe Mozzik kanë bashkuar forcat për të sjellë një bashkëpunim.

“Shqiptar”, mbanë titullin kënga e tyre e përbashkët, teksa sot u lansua në kanalin Youtube.

Kjo këngë është më motive patriotike dhe pritet të jetë një nga hitet e kësaj vere.

To Top