Uncategorized

U zhdukën prej 24 orësh në Dhërmi, gjenden në mal dy italianë


Publikuar më:


“Për gjetjen dhe shpëtimin e tyre janë angazhuar efektivë Delta Forcë, Guardia di Finanzas dhe Policia e Himarës”, thanë për SYRI.net burime nga policia.

Në këtë mision shpëtimi ka qenë i pranishëm edhe Konsulli i Përgjithshëm i Italisë në Vlorë Stefano Bergesio.

Dy italianët janë gjetur rreth orës 16:15 minuta dhe janë jashtë rrezikut për jetën. Burime policore thanë për SYRI.net se do të duhen disa orë që të zbresin deri në pikën më të afërt ku po i pret ambulanca për ti shoqëruar në spitalin rajonal të Vlorës./syri.net

The post U zhdukën prej 24 orësh në Dhërmi, gjenden në mal dy italianë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top