17,04,2024

Lopët rreshtohen sipas rregullave në rrethin e Prishtinës (Foto)

Must Read

Deri sa policia  po apelon për kujdes në komunikacion lopët po shëtisin të lira dhe atë në pjesët më të ngarkuara të Prishtinës.

Pak çaste me parë gazetari i FerizajPress ka bërë disa foto   tek rrethi në Prishtinë ku shihen lopët duke shëtitur shlirë por edhe duke u “rreshtuar  sipas rregullave  të komunikacionit” në rreth.

13153274_10208760603953392_2027744756_n (1) 13149834_10208760604993418_2078136784_n (1) 13084296_10208760605313426_366106174_n (1)

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img