Show Biz

U ndanë apo janë bashkë? Ky veprim i Mozzik mbrëmë i thotë të gjitha


Publikuar më:


Ka më shumë se një javë që Mozzik dhe Loredana po komentohen për një krizë në marrëdhënien e tyre.

Mirëpo asnjëri nga ta nuk ka bërë ndonjë reagim rreth këtyre lajmeve. Madje, në xhirimet e klipit të Loredanës me reperin gjerman këto ditë, Mozzik nuk u pa fare prezent me bashkëshorten e tij.

Mbrëmë kur ora shënoi 00:00, Loredana lansoi këtë projekt me reperin gjerman, dhe ishte Mozzik ai njëri ndëra ata që postoi në “Story” këngën, duket dhënë kështu disa shenja pozitive për raportin e tyre.Ndryshe, Mozzik dhe Loredana ka disa muaj që janë bërë prindër për herë të parë, të një vajze të quajtur Hana.

To Top