Uncategorized

Tronditet Spitali Gjinekologjik në Shkup, lindë fëmija pa një krah, mjekët nuk e kanë vërejtur (Video)


Publikuar më:


Prindërit dhe fëmija

Rrëfimin tronditës për emisionin “Kod” e rrëfen nëna e Petarit e cila tregon se gjatë shtatzanisë të gjitha kontrollet i ka kryer në Spitalin shtetërorë në Shkup, më konkretisht në Spitalin Gjinekologjik.

Ajo rrëfen se gjatë gjithë kontrolleve mjekët i kanë thënë se shtatzania shkon në rregull, dhe se foshnja është shëndosh dhe mirë. Mirëpo momenti më tmerrues ka qenë kur kjo grua e kishte lindur djalin e vet që tani është një vjeçar.

Në momentin e lindjes djali i sajë nuk e ka pasur krahun e majt. Kjo grua kishte filluar të qajë pandërprerë në Spitalin Gjinekologjik në Shkup, madje edhe sot e kësaj dite nuk mund të beson për këtë tragjedi familjare, shkruan Zhurnal.

The post Tronditet Spitali Gjinekologjik në Shkup, lindë fëmija pa një krah, mjekët nuk e kanë vërejtur (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top