Uncategorized

Transferohet papritur nga burgu 302 Emiljano Shullazi dhe grupi i tij


Publikuar më:


 

Burimet te lapsi.al thonë së Emiljano Shullazi është dërguar në paraburgimin e Elbasanit në sektorin “VIP” ku ka qëndruar deri para pak ditësh Vladimir Gjuta.

Janë transferuar gjithashtu edhe dy të arrestuarit e tjerë. Të njëjtat burime thanë se Blerim Shullazi është dërguar në paraburgimin 313-ës te rruga “Jordan Misja” ndërsa Gilmando Dani është dërguar ne burgun e Fushë-Krujës.

Burimet thanë se “i çuditshëm” është fakti që këta persona lënë një burg me siguri të lartë (302) dhe shkojnë në tre burgjke me “siguri të zakonshme”. Lëvizjet janë bërë rreth orës 18 të së martës. /lapsi.al/

The post Transferohet papritur nga burgu 302 Emiljano Shullazi dhe grupi i tij appeared first on Lajminet.

Comments
To Top