21,05,2024

Tentoi të grabis dyqanin, greku bën për spital shqiptarin

Must Read
Vjedhje me maska, ilustrim

Shqiptari 41-vjeçar u pikas nga pronari grek 55 vjeç dhe djali i tij 27-vjeçar dhe të dy rrahën shqiptarin me shkopinj druri.

41-vjeçari përfundoi në spital si pasojë e dhunës së ushtruar, ndërsa u arrestua për vjedhje të mbetur në tentativë dhe qëndrim në Greqi pa dokumente të rregullta.

Ngjarja ka ndodhur në Mesolongi, ndërsa pronari i dyqanit akuzohet për lëndime trupore që i shkaktoi shqiptarit.

The post Tentoi të grabis dyqanin, greku bën për spital shqiptarin appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img