Uncategorized

Tiranë, djali vret babanë


Publikuar më:


Policia, vend krimi

Mësohet se një person i quajtur Artur Kurti, ka pasur konflikt me bashkëshorten e tij dhe në sherr e sipër është vrarë nga i biri që mendohet se po mbronte nënën e tij. Shumë pranë kësaj ngjarjeje janë dëgjuar të shtëna armësh. Dëshmitarët thanë se një femër ka mbetur e plagosur, por informacionet janë ende të paqarta./lapsi.al

The post Tiranë, djali vret babanë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top