29,09,2023

Zjarr në afërsi të portit të Shëngjinit

Must Read
Zjarr ne Shengjin

Ndërhyrja e shpejtë e zjarrfikësve në zonë ka evituar përhapjen e mëtejme të flakëve. Tani, zjarri është vënë nën kontroll, dhe po hetohet për rastin.

Zjarri është vënë fillimisht tek një vend mbeturinash, raporton Oranews, dhe më pas është përhapur me shpejtësi në zonë, duke shkuar drejt portit të Peshkimit dhe zonës së banuese në malin e Shëngjinit.

The post Zjarr në afërsi të portit të Shëngjinit appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img