Sport

Tirana-Partizani, nuk ia keni idenë çfarë kanë bërë policët kur nuk kishte rrymë (FOTO)


Publikuar më:


Por përtej skandalit dhe paaftësisë së personave përgjegjës, diçka tjetër ndodhi në atë stadium gjatë kohës së shkëputjes së energjisë.

Tifozët “kapën mat” policët të cilët po ruanin stadiumin, shkruan JOQ.

Ata lanë për një moment detyrën dhe po fotografonin pamjen e mrekullueshme që tifozët kishin krijuar me dritat e celularëve të tyre. Në vijim foto e shkrepur nga një tifoz.

261247

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top