27,02,2024

Binjaket nga Ferizaj këngë për babain i cili gjendet në Irak

Must Read

Olsa dhe Olta Miftari të lindura me 23 prill 2007 ,jetojnë në Ferizaj ,vijojne mësimin në shkollën “Gjon Sereqi” në klasë të 4-të.

Njekohesisht janë edhe në klasën e 2-të në shkollen e muzikës “Qesk Zadeja”.

Janë vajza binjake të prindërve: Zelije Kryeziu Miftari dhe Nexhmedin Miftari.

Babai i tyre gjendet në Irak per atë edhe flet kënga.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img