Show Biz

“Ti”, projekti i ri muzikor nga Enis Bytyqi


Publikuar më:


Enis Bytyqi ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Ti”, mbanë titullin kënga e cila tashmë është publikuar edhe me klip në kanalin Youtube.

Muzikën dhe tekstin e ka bërë vet artisti, ndërsa videoklipi është realizuar nga Martin Flindt./Indeksonline/

To Top