Uncategorized

Tërmet në Maqedoni, dridhet edhe Tirana


Publikuar më:


Termet, ilustrim

Lëkundjet, rreth orës 16:30, janë ndjerë në Shkup, si dhe në Korçë, Pogradec, Librazhd, Elbasan dhe Tiranë, njoftojnë mediat nga Maqedonia dhe Shqipëria.

Deri më tani nuk ka raportime për rrezik të jetës së njerëzve apo dëme material.

Ndërkohë dje është regjistruar një termet i përmasave 4.3 ballë në Himarë të Shqipërisë.

The post Tërmet në Maqedoni, dridhet edhe Tirana appeared first on Lajminet.

Comments
To Top