Uncategorized

Tepelenë: Vret kushëririn me armë zjarri


Publikuar më:


Policia sqaron se në Sallën Operative të Komisariatit të Policisë Tepelenë ka ardhur një telefonatë se në fshatin Dhëmblan, Tepelenë ka ndodhur një vrasje.

“Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar Shërbimet e Policisë ku kanë kapur dhe  arrestuar  në flagrancë autorin e dyshuar, shtetasin Gjergji Hasani 36 vjeç, banues në Dhemblan, të Tepelenës.

36-vjeçari dyshohet se  pas një konflikti të çastit ka qëlluar me armë zjarri shtetasin Altin Llani, 37 vjeç banues në Fier, të cilin e kishte kushëri”, njofton policia.

Policia ka shtuar se autori i dyshuar kohët e fundit kishte shfaqur probleme me depresionin.

.

Comments
To Top