Uncategorized

Të shtëna me armë zjarri në Kamëz, plagoset 19-vjeçarja


Publikuar më:


Policia sqaron se 19-vjeçarja me iniciale I.D u plagos në këmbë, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje kanë shuar shërbimet e Komisariatit të Policisë dhe shërbimet “Shqiponja”, të cilët po hetojnë situatën.

The post Të shtëna me armë zjarri në Kamëz, plagoset 19-vjeçarja appeared first on Lajminet.

Comments
To Top