08,12,2023

Grabitje në Kamëz, plagoset menaxherja e një supermarketi (Video)

Must Read
Ilustrim

Nga informacionet paraprake mësohet se dy persona të armatosur dhe të maskuar kanë tentuar të grabisin një supermarket.

Por gjatë grabitjes, grabitësit kanë hasur në rezistencën e punonjësve të biznesit.

Grabitësit kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të menaxheres, e cila ka mbetur e plagosur në këmbë.

E plagosura ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Pasi kanë qëlluar, grabitësit janë larguar me një motor, të cilin e kanë braktisur disa metra më tutje.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe janë vënë në kërkim të autorëve.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6SWAvPjZDgQ?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Grabitje në Kamëz, plagoset menaxherja e një supermarketi (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img