Uncategorized

Sot seanca për “Grupin e Kumanovës”


Publikuar më:


Grupi i Kumanoves ne Gjykate

Fluturimet e helikopterëve kanë prishur qetësinë mbi Shkup që nga orët e hershme të mëngjesit të sotëm, kurse forca të mëdha policore janë pozicionuar para gjykatës Supreme në Shkup, ku sot janë paraqitur për here të dytë para gjykatës pjesëtarët e Grupit të Kumanovës.

Në seancën e kaluar janë dhënë dëshmi tmerruese nga të akuzuarit, të cilët kanë thënë se rasti i 9 dhe 10 majit në Kumanovë është i montuar, janë paguar miliona euro dhe janë të involvuar edhe politikanë dhe zyrtarë të Maqedonisë dhe rajonit.

The post Sot seanca për “Grupin e Kumanovës” appeared first on Lajminet.

Comments
To Top