Uncategorized

Si baba si bija, prindi i Anjezës i shanë keq gazetarët (Video)


Publikuar më:


Ai ka qenë sot i pranishëm jashtë dyerve të Gjykatës Penale të Tiranës ku Anjeza u soll për t’u njohur me masën e sigurisë në lidhje me akuzat që janë ngritur me të.

Babai i pronares së kopshtit ka pasur edhe një fërkim me gazetarët dhe operatorët, të cilët i kanë kërkuar të shtyhej për të filmuar ndërsa ai i është drejtuar me fjalët: “Ik ore pirdhu mos me çaj k…”

The post Si baba si bija, prindi i Anjezës i shanë keq gazetarët (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top