Uncategorized

Shuhet familja shqiptare në Kanada, 3 femra vdesin në aksident


Publikuar më:


Xhemile Vokshi 55 vjeçe, vajza e saj Valbona Vokshi 35 vjeç dhe mbesa Isabela Kuci 5 vjeçe, janë viktimat e shënuar nga ky aksident tragjik.

Mediat e huaja raportojnë se në aksident janë përfshirë disa makina, në njërën prej të cilave ndodhej edhe motra e Valbonës me vajzën e saj, të cilat për fat kanë shpëtuar pa lëndime serioze

The post Shuhet familja shqiptare në Kanada, 3 femra vdesin në aksident appeared first on Lajminet.

Comments
To Top