15,06,2024

Shtylla elektrike në Ferizaj bie mbi shtëpi

Must Read

Në një lagje në Ferizaj, ka ndodhur një incident ku është rrëzuar një shtyllë elektrike duke rënë kështu pikërisht mbi një shtëpi banimi

Lajmi i publikuar  se në një shtyllë elektrike po rrezikon banorët në një lagje në Ferizaj   e përcjellë edhe me foto   nga Klan Kosova  ka dalë të jetë pa ndonjë adresë.

Për këtë FerizajPress ka kontaktuar përgjegjësit e KEDS-it për të parë  pse nuk është reaguar.

Por  për këtë rast në  KEDS-  nuk ka ndonjë informatë për këtë shtyllë dhe nuk dihet lokacioni ,pasi bazuar në foto duket të jetë  jashtë  qytetit të Ferizajt.

Për këtë   përgjegjës të KEDS-it kanë bërë thirrje  te pronari i shtëpisë apo edhe përmes  portalit të japin adresën e  saktë  për tu dhëne mundësi intervenimi dhe evitimit të këtij problem.

Luten të gjithë ata  që dinë adresën e kësaj shtëpie të thërrasin në  pikat me të afërta të KEDS-it, numrin zyrtar në faqet e kompanisë KEDS apo edhe përmes portalit FerizajPress që ky problem të evitohet  para se të ndodhë ndonjë e keqe.

KEDS- Numrat kontaktues janë 038 501 701 1000 dhe 038 791 000.

Apo FerizajPress.com   044 733 733

13563195_10208041136124530_891960890_n

Nuk mbahet mbledhja e kryesisë, Kusari-Lila: I papranueshëm abstenimi i vazhdueshëm i opozitës

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img