Uncategorized

Shqiptari përdhunon transeksualin grek


Publikuar më:


Ilustrim

Emri i tij nuk është bërë i ditur nga mediat greke, të cilat raportojnë se ai u denoncua nga ish e dashura e tij. Në fakt, ajo është një transeksuale 43-vjeçare në Rodhos, e cila më herët ka qenë e lidhur me shqiptarin.

Sipas denoncimit të saj në polici, shqiptari shkoi në banesën e transeksuales, i mbylli gojën dhe e përdhunoi në shtrat, pavarësisht rezistencës së saj.

Nga ana tjetër, 34-vjeçari nga Shqipëria gjatë dëshmisë së tij tha se është e vërtetë që kreu marrëdhënie me transeksualen, i grisi rrobat dhe bënë dashuri, por nuk e përdhunoi. Dhe për këtë, ai paraqet si argument faktin se 43-vjeçarja madje i dha vet prezervativ.

.

Comments
To Top