Uncategorized

Shqiptari e ruante drogën me dy qen Ptitbull, por megjithatë arrestohet


Publikuar më:


Qen i races Pitbull-ilustrim

Prej kohësh policia po e mbante në vëzhgim, nisur dhe nga e kaluara e tij kriminale. Kështu të gjatë orëve të mbrëmjes, të ditës së shtunë, ai bashkë më një shok ka shkuar nga garazhin ku fshihte drogën me dy çanta të zeza.

Policia ka ndërhyrë dhe më pas ka kontrolluar vendin. Çantat ishin bosh, por në garazh ishin plot 6 kg kanabis, e ndarë në katër pako të mëdha, të mbështjella me celofan. Drogën shqiptari e ruante me dy qen të llojit Pitbull.

The post Shqiptari e ruante drogën me dy qen Ptitbull, por megjithatë arrestohet appeared first on Lajminet.

Comments
To Top