Sport

Shqipëri – Lihtenshtejn, ky është rezultati i pjesës së parë


Publikuar më:


Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri – Lihtenshtejn.

Në pjesën e parë të zhvilluar në ‘Elasan Arena’, mes Shqipërisë dhe Lihtenshtejnit, nuk është shënuar asnjë gol, duke shkuar skuadrat në pushim me golat e paprekura.

To Top