Uncategorized

Shqipëri: Konflikti pronësor, 50-vjeçari vritet me armë zjarri


Publikuar më:


Ilustrim

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00 të pasdites në qendër të fshatit Gallatë.

Viktima mësohet se është shtetasi Mark Ndreca.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka identifikuar si të dyshuar për vrasjen 69-vjeçarin Tom Lala.

Blutë e kanë shpallur në kërkim dhe po punojnë për kapjen e tij.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i ngjarjes ka qenë një konflikt pronësie mes viktimës dhe autorit.

The post Shqipëri: Konflikti pronësor, 50-vjeçari vritet me armë zjarri appeared first on Lajminet.

Comments
To Top