Sport

Shpërthen Ronaldo, për tre minuta ia shënon dy gola Andorrës (VIDEO)


Publikuar më:


Ylli i Realit ka arritur të shënoi dy gola në katër minutat e parë të ndeshjes, për t’i dhënë epërsi 2:0 Portugalisë.

1-0 Cristiano Ronaldo Goal HD Portugal 1-0… by fotlive

TAKE Goal RONALDO. Portugal 2-0 Andorra by Postavkam

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top