Show Biz

Për çfarë ndihet keq Geti këtë verë? (Foto)


Publikuar më:


Kjo është padyshim periudha më e ngarkuar për artistët që performojnë në lokalet e natës, ndërkohë që atyre nuk u del koha të pushojnë shumë gjatë këtyre muajve.

Diçka të tillë e ka vënë në dukje edhe reperi Getoar Selimi. Ai ka publikuar një foto nga vendndodhja e radhës e turit të tij veror ku ka shkruar “Gjatë gjithë verës me këtë lloj pamje dhe kurrë pa e shiju,”-shkruan Geti krahas fotos. Por ndjekësit e tij në Instagram I kanë kujtuar ditët në Republikën Domenikane me Marinën duke theksuar se ato mjaftojnë si pushime për këtë vit.

 

 

Comments
To Top