Uncategorized

Shfrytëzonte për prostitucion 21-vjeçaren, pranga të riut


Publikuar më:


arrestim, foto ilustrim

Sokol Ago, 26 vjeç, banues në Berat, dyshohet se ka ushtruar aktivitetin kriminal të “Shfrytëzimit të prostitucionit: ndaj shtetases B.K, 21 vjeçe,  banuese në Berat. Ky aktivitet kriminal kryhej në qytetet Berat, Tiranë dhe Elbasan.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Shfrytëzimi i prostitucionit “, parashikuar nga neni 114 i Kodit Penal .

The post Shfrytëzonte për prostitucion 21-vjeçaren, pranga të riut appeared first on Lajminet.

Comments
To Top