22,06,2024

Rikthehet Hajndël, takime me Ivanovin dhe Veljanovskin

Must Read

 

Diplomati Hajndël do të zbarkojë nesër në Shkup dhe pritet të realizojë takime me nënshkruesit e marrëveshjes së Përzhinës dhe presidentin e vendit, Gjorgje Ivanov, si dhe me kryetarin e Kuvendit, Trajko Veljanovskin.

The post Rikthehet Hajndël, takime me Ivanovin dhe Veljanovskin appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img