09,12,2023

Rikthehet Hajndël, takime me Ivanovin dhe Veljanovskin

Must Read

 

Diplomati Hajndël do të zbarkojë nesër në Shkup dhe pritet të realizojë takime me nënshkruesit e marrëveshjes së Përzhinës dhe presidentin e vendit, Gjorgje Ivanov, si dhe me kryetarin e Kuvendit, Trajko Veljanovskin.

The post Rikthehet Hajndël, takime me Ivanovin dhe Veljanovskin appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img