Uncategorized

Sherr në qendër të Firencez, plagoset rëndë një shqiptar


Publikuar më:


Policia italiane, foto ilustrim

Shqiptari u godit nga një person i pa identifikuar me thikë në njërën dorë dhe në gjoks. Prerja është e thellë, duke përbërë kështu kërcënim për jetën.

I pari që shpëtoi shqiptarin dhe që thirrin ndihmën e shpejtë ishte një punonjës i një hoteli pranë vendngjarjes, raporton panorama.

Mediat italiane raportojnë se në sherr janë përfshirë të paktën dhe tre persona të tjerë që u larguan para mbërritjes së policisë.

Policia italiane ka nisur hetimet për zbulimin e personave të përfshirë në sherr dhe autorin e plagosjes si dhe rrethanat e kësaj përplasjeje.

The post Sherr në qendër të Firencez, plagoset rëndë një shqiptar appeared first on Lajminet.

Comments
To Top